Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

We Wrocławiu w tym roku sto razy był smog

Data dodania: 2018-12-11
W tym roku sto razy przekroczone były światowe normy drobnego pyłu. Aktywiści zwracają uwagę na to, że informacje na przystankach nie informują o zagrożeniu. więcej »
 
 

Koleje Dolnośląskie pojadą na Jagodno. Jest...

Data dodania: 2018-12-11
Za dwa lata pociągi Kolei Dolnośląskich i Przewozów Regionalnych, zamiast omijać peryferyjne wrocławskie osiedle Jagodno, zatrzymają się na nowym przystanku. więcej »
 
 

Ośrodek narciarski w Jakuszycach na kredyt, bo PiS...

Data dodania: 2018-12-11
Zbudowanie ośrodka narciarskiego w Jakuszycach zostało zapisane w umowie koalicyjnej Bezpartyjnych Samorządowców i PiS. Okazuje się, że trzeba na nią wziąć kredyt, bo Ministerstwo S... więcej »
 
 

Koniec misji trenera Tadeusza Pawłowskiego. Jego...

Data dodania: 2018-12-11
Władze Śląska odsuną dziś trenera Tadeusza Pawłowskiego od prowadzenia piłkarzy Śląska, a tymczasowym szkoleniowcem zostanie jego asystent Paweł Barylski. Poszukiwania docelowego t... więcej »
 
 

Nowa partia Roberta Biedronia buduje swoje struktury...

Data dodania: 2018-12-11
W nową inicjatywę polityczną Roberta Biedronia zaangażowało się we Wrocławiu już 200 osób, m.in. związanych z ruchami miejskimi i dawnym ugrupowaniem Janusza Palikota. więcej »
 
 

Z piłkarskiego Śląska do spółki Stadion Wrocław

Data dodania: 2018-12-11
Marcin Przychodny został nowym prezesem Stadionu Wrocław, spółki która zarządza piłkarskim obiektem więcej »
 
 

Pociągami Kolei Dolnośląskich pojedziemy jutro za...

Data dodania: 2018-12-11
W ramach walki ze smogiem podróżni będą mogli pojechać Kolejami Dolnośląskimi za darmo. Wystarczy spełnić kilka warunków. więcej »
 
 

Wrocławski PORT z ważną umową z firmą...

Data dodania: 2018-12-11
Polski Ośrodek Rozwoju Technologii nawiązał współpracę z Roche Polska. To lider wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia. więcej »
 
 

Gwałcili koleżankę w jej urodziny i robili...

Data dodania: 2018-12-11
Zdjęcia z osiemnastki Ewy jej mama zobaczyła w telefonie. - Zrobiło mi się słabo - mówi. Po wszystkim córka próbowała się zabić. Teraz nie chodzi do szkoły. więcej »
 
 

Bezpłatna pomoc prawna dla start-upów. Uruchomiono...

Data dodania: 2018-12-11
Wrocławskie start-upy zyskają dostęp do bezpłatnej platformy internetowej z wzorami dokumentów potrzebnych im do prowadzenia działalności. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 8682
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrocławski

Powiat wrocławski - położony w województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 1116 km² i liczy 112 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Wrocław, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat wrocławski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina.

Do największych atrakcji zalicza się jedyny w Polsce Park Pokoju, kościół św. Michała Archanioła, oaza spokoju jaką jest Zalew w Jordanowie Śląskim, Zamek Topacz, wieża widokowa o wysokości 40 m w Kotowicach oraz największy zbiornik na Dolnym Śląsku – zalew Mietkowski.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola