Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WIS TV DEBATA PREZYDENCKA WROCŁAW gazeta WYBORCZA - SKANDAL

 
WYBORCZA NIE ZAPROSIŁA TRZECH Z DZIESIĘCIU KANDYDATÓW! W ICH OBRONIE STANĄŁ ZBIGNIEW JARZĄBEK Z KUKIZ 15. Do debaty stanęli: Małgorzata Tracz z Zielonych, Katarzyna Obara-Kowalska z Bezpartyjnego Wrocławia, Marta Lempart z komitetu Wrocław dla Wszystkich, Jerzy Michalak z Bezpartyjnego Ruchu Obywatelskiego, Zbigniew Jarząbek z Kukiz’15 oraz Jacek Sutryk z Koalicji Obywatelskiej. NIE ZAPROSZONO: MIECZYSŁAWA MAJA JAROSŁAWA BOGUSŁAWSKIEGO ARTURA ZBOROWSKIEGO Debatę poprowadzili Leszek Frelich oraz Jacek Harłukowicz GAZETA WYBORCZA.

 


WIS TV
 
Data pliku video: 2018-10-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrocławski

Powiat wrocławski - położony w województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 1116 km² i liczy 112 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Wrocław, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat wrocławski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina.

Do największych atrakcji zalicza się jedyny w Polsce Park Pokoju, kościół św. Michała Archanioła, oaza spokoju jaką jest Zalew w Jordanowie Śląskim, Zamek Topacz, wieża widokowa o wysokości 40 m w Kotowicach oraz największy zbiornik na Dolnym Śląsku – zalew Mietkowski.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola