Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lokum Deweloper przekazuje klientom kolejne mieszkania na osiedlu Lokum Victoria

Data publikacji: 2017-11-27, Data modyfikacji: 2017-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Lokum Deweloper przekazuje klientom kolejne mieszkania na  osiedlu Lokum Victoria

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, otrzymał pozwolenie na użytkowanie etapów IIa oraz IVb osiedla Lokum Victoria na Starym Mieście. Grupa jest w trakcie przekazywania lokali, co umożliwi ich rozpoznanie w wyniku 2017 roku.

Etapy IIa i IVb obejmują łącznie 215 lokali, z których ponad 90% znalazło już swoich nabywców.

- Zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji w IV kwartale bieżącego roku przekażemy najwięcej mieszkań naszym klientom – powiedział Prezes Zarządu Lokum Deweloper Bartosz Kuźniar. Oprócz lokali z etapów IIa oraz IVb, w ostatnim kwartale rozpoznane w wyniku zostaną jeszcze lokale z etapu IVa Lokum Victoria, a także mieszkania z osiedla Lokum di Trevi VII oraz ostatnie lokale z Lokum di Trevi VI. W całym roku spodziewamy się przekazać klientom około 630 lokali, co będzie rekordową wartością w historii Spółki. W przyszłym roku planujemy jeszcze większą liczbę przekazań, odzwierciedlającą wyższy poziom sprzedaży i poszerzenie skali naszej działalności o rynek krakowski – dodaje Prezes.

Na koniec września potencjał rozpoznań na rok 2017 (679 lokali) został zrealizowany w 93%, na co złożyły się lokale rozpoznane w wyniku – 189 oraz lokale objęte umowami deweloperskimi, przedwstępnymi i rezerwacyjnymi w inwestycjach zakończonych w 2017 r. Potencjał rozpoznań na kolejny rok kształtuje się na poziomie zbliżonym do 1000 lokali.

Lokum Victoria to nowoczesne osiedle zlokalizowane na Starym Mieście we Wrocławiu, w kameralnej części ulicy Tęczowej. Położone jest nieopodal Rynku, w niewielkiej odległości od centrów biznesowych, najważniejszych wrocławskich uczelni oraz instytucji kultury. Osiedle powstaje na zrewitalizowanych terenach postindustrialnych, dzięki czemu wrocławianie odzyskają nieco zapomnianą dotąd część Starego Miasta. Cechą charakterystyczną osiedla będzie odrestaurowana XIX- wieczna zabudowa, w której powstaną m. in. centrum rekreacyjno-sportowe oraz powierzchnie biurowe i handlowo - usługowe.

Tak jak w przypadku innych osiedli Lokum Deweloper, Lokum Victoria charakteryzuje podwyższony standard wykonania widoczny zarówno w wysokiej jakości stref prywatnych, jak i części wspólnych. Na osiedlu znajdą się fontanny, place zabaw, strefy do ćwiczeń na wolnym powietrzu oraz bogata zieleń, w skład której wchodzi istniejący, dobrze zachowany starodrzew oraz liczne nowe nasadzenia.

Lokum Deweloper, Źródło artykułu: Lokum Deweloper, Autor zdjęć: Lokum Deweloper
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrocławski

Powiat wrocławski - położony w województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 1116 km² i liczy 112 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Wrocław, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat wrocławski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina.

Do największych atrakcji zalicza się jedyny w Polsce Park Pokoju, kościół św. Michała Archanioła, oaza spokoju jaką jest Zalew w Jordanowie Śląskim, Zamek Topacz, wieża widokowa o wysokości 40 m w Kotowicach oraz największy zbiornik na Dolnym Śląsku – zalew Mietkowski.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola