Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powódź we Wrocławiu (1997 rok, kompilacja nagrań VHS)

 
W trakcie powodzi we Wrocławiu w roku 1997, telewizja TeDe stała się punktem kontaktowym/informacyjnym dla wszystkich zagrożonych mieszkańców miasta. Udało mi się nagrać na magnetowid blisko 9 godzin nagrań z relacji na żywo telewizji TeDe który był nadawany tamtej nocy. "Surowy" materiał to kilka kaset VHS. Materiał byłby dla przeciętnego odbiorcy bardzo nużący, więc zachowałem wyłącznie te sceny które wydawały mi się przy powtórnym oglądaniu interesujące, montując całość w jedno nagranie. Montażowi daleko jest do profesjonalizmu, ale cały materiał został opracowany i zapisany na taśmie VHS więc możliwości techniczne miałem bardzo ograniczone (start, stop, utnij nagranie). Plusem tego materiału jest za to fakt, że część prezentowanego filmu nie została nigdzie wcześniej (poza telewizyjną relacją) opublikowana.

 


Cyprian Sawicki
 
Data pliku video: 2015-12-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrocławski

Powiat wrocławski - położony w województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 1116 km² i liczy 112 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Wrocław, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat wrocławski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina.

Do największych atrakcji zalicza się jedyny w Polsce Park Pokoju, kościół św. Michała Archanioła, oaza spokoju jaką jest Zalew w Jordanowie Śląskim, Zamek Topacz, wieża widokowa o wysokości 40 m w Kotowicach oraz największy zbiornik na Dolnym Śląsku – zalew Mietkowski.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola