Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Wrocławskie libacje na skwerku. Najpopularniejsze miejsca

Data publikacji: 2018-12-29, Data modyfikacji: 2018-12-30
A A AWydrukDrukuj  
 
We Wrocławiu jest mnóstwo miejsc, gdzie rządzą miłośnicy procentowych trunków. Najchętniej wybierają różnego rodzaju zieleńce i skwery, gdzie można schować się przed patrolem mundurowych. A liczba zgłoszeń od mieszkańców na policję cały czas rośnie. Na początku 2018 roku zgłaszano policjantom niespełna 100 przypadków łamania prawa polegających na "spożywaniu alkoholu w miejscach niedozwolonych". Teraz jest to już nawet 200 zgłoszeń miesięcznie. Popularność skwerków wśród łamiących prawo doskonale widać na policyjnej mapie zagrożeń bezpieczeństwa, gdzie odnotowywane są zgłoszenia mieszkańców. Właśnie na bazie tej mapy przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych skwerów, na których odbywają się libacje.

Pełna treść wiadomości na: /wroclawskie-libacje-na-skwerku-najpopularniejsze-miejsca/ga/13771447/zd/32974566
gazetawroclawska.pl, Źródło artykułu: gazetawroclawska.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrocławski

Powiat wrocławski - położony w województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 1116 km² i liczy 112 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Wrocław, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat wrocławski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina.

Do największych atrakcji zalicza się jedyny w Polsce Park Pokoju, kościół św. Michała Archanioła, oaza spokoju jaką jest Zalew w Jordanowie Śląskim, Zamek Topacz, wieża widokowa o wysokości 40 m w Kotowicach oraz największy zbiornik na Dolnym Śląsku – zalew Mietkowski.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola