Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Rzeka Młodej Sztuki!

Data dodania: 2012-11-26
 

Już po raz trzeci Wrocławski Dom Aukcyjny wraz z Galerią DNA zapraszają miłośników malarstwa na ucztę pod tytułem 3 Aukcja Młodej Sztuki ! W piątek 7 grudnia o godzinie 20.00 do Restauracji RIVER ul. Księcia Witolda 1 (między mostami).

W programie: smakowite przystawki serwowane przez mistrzów kuchni Restauracji RIVER oraz danie główne 50 wyjątkowych obrazów zdolnych i uznanych młodych twórców, na deser radość i satysfakcja nowych właścicieli dzieł sztuki.

„Poszukiwanie artystów oraz wybór i selekcja dzieł na aukcję to ogromne emocje i bardzo przyjemna praca, człowiek czuję się jak poławiacz pereł lub jak Indiana Jones. Ponieważ często odkrywamy dla świata wyjątkowych ludzi i ich niesamowite prace” - mówi Piotr Wawrzynów Marchand i właściciel Galerii DNA.

Aukcja Młodej Sztuki to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku sztuki współczesnej, który obecnie na całym świecie przeżywa swój rozkwit. Według raportu portalu artprice.com od lipca 2011 do czerwca 2012 zanotowano na nim obroty na poziomie 860 milionów euro. Bardzo cieszy nas fakt, że Wrocław wpisuje się w światowe trendy.

Szczegóły dotyczące aukcji oraz katalog dzieł znajduje się na naszej stronie internetowej:
www.wda.dnagallery.pl


Kontakt

Wrocławski Dom Aukcyjny & Galeria DNA
ul. Grodzka 5,
50-515 Wrocław
tel. 790 225 790,
email: biuro@dnagallery.pl
www.wda.dnagallery.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrocławski

Powiat wrocławski - położony w województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 1116 km² i liczy 112 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Wrocław, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat wrocławski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina.

Do największych atrakcji zalicza się jedyny w Polsce Park Pokoju, kościół św. Michała Archanioła, oaza spokoju jaką jest Zalew w Jordanowie Śląskim, Zamek Topacz, wieża widokowa o wysokości 40 m w Kotowicach oraz największy zbiornik na Dolnym Śląsku – zalew Mietkowski.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola