Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

IV Aukcja Sztuki Współczesnej

Data dodania: 2013-04-02
 

Galeria Sztuki DNA i Wrocławski Dom Aukcyjny organizują IV Aukcję Sztuki Współczesnej.

5 kwietnia 2013 roku o godzinie 20:00 w Galerii DNA w Sky Towerze odbędzie się licytacja 50 prac najbardziej utalentowanych młodych twórców. Wszystkie dzieła można obejrzeć w Galerii Sztuki DNA i Wrocławskiego Domu Aukcyjnego na I piętrze w centrum handlowym Sky Tower.

Artyści, których twórczość prezentujemy w aukcji kreują swoją własną rzeczywistość, przefiltrowaną przez siebie, a dzięki temu prawdziwą. Refleksja przeplata się z wizją stworzenia czegoś niezwykłego, oryginalnego, innego i czegoś prostego, ukazującego jedynie fragment przestrzeni, której czasem nie dostrzegamy.

W aukcji biorą udział znani twórcy z ogromnym dorobkiem artystycznym, między innymi Viola Tycz i jej obraz " Dla Christiana Grey`a " inspirowany popularną literaturą, oryginalny w doborze kolorów Marcin Painta z obrazem "Oni i walka o przetrwanie" czy Justyna Jabłońska i jej dzieło "A ona zasypia czekając na niego" ukazujące kobiecość i związane z nią uczucia.

IV Aukcja Sztuki Współczesnej będzie okazją by promować także tych mniej znanych artystów a równie utalentowanych i pomysłowych.

Cena wywoławcza każdej z prac to 500 zł.

IV Aukcja Sztuki Współczesnej jest doskonałą szansą do nabycia dzieł unikatowych, a ich cena jest równa emocjom, które wywołują u koneserów sztuk pięknych.

Kontakt

Galeria DNA
Sky Tower ( I piętro )

Więcej informacji na stronie www.wda.dnagallery.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wrocławski

Powiat wrocławski - położony w województwa świętokrzyskiego, zajmuje powierzchnię 1116 km² i liczy 112 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Wrocław, które samo nie wchodzi w skład powiatu ponieważ jest miastem grodzkim i stanowi powiat samo w sobie. Powiat wrocławski został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to: Kąty Wrocławskie, Sobótka, Siechnice Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina.

Do największych atrakcji zalicza się jedyny w Polsce Park Pokoju, kościół św. Michała Archanioła, oaza spokoju jaką jest Zalew w Jordanowie Śląskim, Zamek Topacz, wieża widokowa o wysokości 40 m w Kotowicach oraz największy zbiornik na Dolnym Śląsku – zalew Mietkowski.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola